Sklepy internetowe

       
strona główna »          Usługi  Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Oferujemy wykonanie sklepu internetowego w oparciu o silnik Prestashop. Prestashop jest oprogramowaniem doskonale dostosowanym do większości potrzeb klientów chcących rozpocząć swoją sprzedaż w internecie. Sklep internetowy posiada ogromną liczbę wtyczek pozwalających na indywidualne dostosowanie systemu do sprzedaży.


 

Usługi dodatkowe po uruchomieniu sklepu prestashop

Oprócz usługi uruchomienia sklepu internetowego oferujemy możliwość importu asortymentu z zewnętrznych baz danych. Nasza firma przeprowadziła już importy asortymentu z następujących systemów:
  • WooCommerce dla CMS Wordpress
  • Autorski sklep internetowy
  • Pliki excel
  • Program sprzedaży Subiekt
  • Starsze wersje Prestashop
Dodatkowe moduły prestashop

Oferujemy dodatkowe moduły oraz wtyczki do utworzonego sklepu prestashop. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą modułów prestashop.


Masz pytania?  Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń 604 230 173

Aktualności

Jaki cms do strony www? Przed realizacją zlecenia nasuwa się pytanie na jakim systemie cms stworzyć stronę www. [...]
Jaką płatność online wybrać do sklepu internetowego prestashop Sprawdziliśmy aktualne oferty płatności online dla sklepów internetowych prestashop. [...]
Nowe oprogramowanie WordPress 5 już dostępne dla użytkowników Kilka dni temu - 6 grudnia pojawiła się najnowsza wersja programu WordPress 5. Nowy edytor Gutenberg pozwala na bardzo wygodną edycję zawartości strony. W nowym oprogramowaniu znacznie zmieniły się też cechy szablonu, a program można w łatwy sposób zaktualizować. Co nowego będzie w Wordpresie 5? [...]

— Używane Technologie