Projektowanie stron www

       
strona główna »          Usługi  Projektowanie stron www

Projektowanie stron www

Oferujemy Państwu wykonanie firmowej strony www. Obecnie firma nie posiadająca chociażby swojej wizytówki w internecie nie może się liczyć na rynku. Zespół e-uslugi.com oferuje Państwu stworzenie czegoś więcej niż statyczna witryna firmowa.

Jak działamy?

Procedura współpracy z klientem w większości przypadków wygląda podobnie i składa się z następujących etapów:

  • Określenie wymagań klienta co do funkcjonalności strony www.
  • Stworzenie projektu fukncjonalnego serwisu. Projekt taki pomaga w lepszym zrozumieniu się klienta w nami, gdyż pokazuje ogólne działanie sytemu według wcześniej przyjętych założeń.
  • Wykonanie projektu graficznego (w przypadku strony www).
  • Zebranie niezbędnych materiałów potrzebnych do stworzenia serwisu
  • Testowanie wykonanej strony www.
  • Szkolenie użytkowników wyznaczonych przez klienta w zakresie obsługi systemu.

Ile kosztuje wykonanie strony www?

Koszt wykonania profesjonalnej strony www nie jest prosty do określenia, gdyż na ostateczną cenę wykonania serwisu składa się zbyt wiele czynników. Jednak, aby klient wiedział ile będzie kosztował jego serwis, określamy cenę projektu w momencie określenia wymagań przez klienta. Dlatego też ten etap projektu jest bardzo ważny.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszym konsultantem lub do wysłania zapytania poprzez dział kontakt. Rozmowa nic nie będzie Państwa kosztowała.


Masz pytania?  Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń 604 230 173

Aktualności

Nowe oprogramowanie WordPress 5 już dostępne dla użytkowników Kilka dni temu - 6 grudnia pojawiła się najnowsza wersja programu WordPress 5. Nowy edytor Gutenberg pozwala na bardzo wygodną edycję zawartości strony. W nowym oprogramowaniu znacznie zmieniły się też cechy szablonu, a program można w łatwy sposób zaktualizować. Co nowego będzie w Wordpresie 5? [...]
Moduł synchronizacji Prestashop - KQS Dla naszego klienta wykonaliśmy moduł synchronizacji Prestashop - KQS. [...]
Obowiązek posiadania certyfikatu ssl Od 01. lipca Google Chrome bedzie oznaczało strony www nie działające w opraciu o certyfikat ssl jako "nie zabezpieczone". [...]

— Używane Technologie