Oferujemy Państwu wykonanie firmowej strony www. Obecnie firma nie posiadająca chociażby swojej wizytówki w internecie nie może się liczyć na rynku. Zespół e-uslugi.com oferuje Państwu stworzenie czegoś więcej niż statyczna witryna firmowa. Podczas realizacji projektu stawiamy na funkcjonalność strony www. Ważne jest aby użytkownik korzystający ze strony www znalazł bez problemu interesujące go informacje oraz bez problemu poruszał się po witrynie.

Jak działamy?
Procedura współpracy z klientem w większości przypadków wygląda podobnie i składa się z następujących etapów:


Technologie

W zależności od potrzeb klienta strony tworzone są  w oparciu o Octobercms lub Wordpress. Wykonane strony www są responsywne zgodnie z obecnymi standardami. Oznacza to, że wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych. Strony www zawierają panel cms dzięki temu treści strony mogą być modyfikowane samodzielnie przez użytkownika.

octobercms logo
octobercms logo
Ile kosztuje wykonanie strony www?

Koszt wykonania profesjonalnej strony www nie jest prosty do określenia, gdyż na ostateczną cenę wykonania serwisu składa się zbyt wiele czynników. Jednak, aby klient wiedział ile będzie kosztował jego serwis, określamy cenę projektu w momencie określenia wymagań przez klienta. Dlatego też ten etap projektu jest bardzo ważny.

Skorzystaj z formularza wyceny strony www. Wycenę otrzymasz niezwłocznie e-mailem lub telefonicznie.Zaawansowane strony internetowe

Nasza firma wykonuje także zaawansowane strony internetowe. Niektóre strony internetowe wymagają zaprogramowania dodatkowych modułów. System wordpress dostarcza szereg wtyczek do sytemu jednak nie wszystkie są wstanie zaspokoić potrzeby klientów. Nasza firma jest może przygotować dowolny moduł do Twojej strony internetowej.


Jeżeli posiadasz już stronę internetową przejdź do sekcji modernizacja strony www.

Oferujemy dedykowany panel dla obiektów turystycznych

Po wykonaniu witryny oferujemy usługę promowania witryny w sieci. Więcej informacji można znaleźć tutaj.logo

Masz pytania? Skorzystaj z formularzy