Kiedy planujemy założyć stronę internetową, z pozoru może wydawać się nam to bardzo proste. I o ile każdy może faktycznie sobie z tym poradzić, warto najpierw zaczerpnąć trochę wiedzy i opinii innych. Zakładanie strony jest nieco bardziej skomplikowane niż stworzenie bloga. Trzeba pomyśleć o wielu aspektach, szczególnie, jeśli strona ma służyć nam w celach zarobkowych, gospodarczych.
Jedną z najistotniejszych kwestii przy zakładaniu stron czy sklepów internetowych jest hosting. Na czym tak naprawdę on polega? Hosting to w skrócie nic innego jak umieszczenie aplikacji albo strony internetowej na serwerze, z którego korzystają inni użytkownicy. Serwer pełni rolę przestrzeni, w której znajdują się hostowane strony internetowe, poczta, aplikacje, a wraz z nimi udostępniane przez ich właścicieli dane. Z reguły usługi hostingowe zapewnia zewnętrzny dostawca, bowiem rzadko kiedy hostuje się stronę na swoim domowym serwerze. Jest to dość ryzykowne i zdecydowanie lepiej zlecić to specjalistom i mieć pewność, że np. wybrany serwer dla sklepu internetowego jest całkowicie bezpieczny. Należy zastanowić się, czy wybrany dostawca jest w stanie zagwarantować nam niezawodny oraz wydajny hosting.

Hosting dla sklepu internetowego musi być wydajny

Podstawą dobrego hostingu jest wydajność. Warto postawić na pojemne pakiety hostingowe, które pozwalają między innymi na przechowywanie dużej ilości danych, poczty itp. Jest to szczególnie ważne, w przypadku gdy sklep internetowy działa na szeroką skalę, planujemy nadal go rozwijać, a co się z tym wiąże, potrzebujemy dużo miejsca na nasze zasoby. Lepiej od razu zdecydować się na pojemny pakiet, nawet, jeśli z początku nie zamierzamy prowadzić wielkiej działalności. Zawsze przecież może okazać się, że jednak potrzebujemy więcej miejsca.

Hosting dla sklepu internetowego musi być niezawodny

Przeciążający się serwer może drastycznie obniżyć wyświetlenia naszej strony, a co za tym idzie, także sprzedaż i zysk. Bardzo ważne jest zatem niezawodne działanie serwera przez całą dobę. Podstawę stanowi także bezpieczeństwo. Ataki hakerów mogą zdarzyć się w każdej chwili, więc warto być na to przygotowanym. Skutki zajęcia strony przez wirusa mogą być bardzo poważne i często nieodwracalne, właściwa ochrona jest więc priorytetem. Niezawodny hosting polega przede wszystkim na nowoczesnym sprzęcie, całodobowym monitoringu oraz opiece specjalistów IT.

Zapoznaj się z naszą ofertą hostingu sklepu internetowego. Gwarantujemy wydajny i niezawodny hosting, dostosowany do potrzeb klientów. Zatrudniamy wysokiej klasy wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o bezpieczeństwo i jakość oferowanych przez nas usług 24 godziny na dobę. Rozwiążą każdy problem, z jakim zwróci się do nich klient. Co ważne, w naszej firmie systematycznie kontrolujemy sprzęt, którym posługujemy się w pracy. Wszelkie usterki od razu usuwamy, a gdy zachodzi potrzeba, wymieniamy sprzęt. Stawiamy przede wszystkim na nowoczesność, wygodę, proste, ale jednocześnie inteligentne rozwiązania. Bez wyjątku dbamy o naszych klientów, chronimy ich dane, zależy nam na dobrej opinii i zadowoleniu osób, które nam zaufały i powierzyły swoje sklepy internetowe. Ponadto oferujemy niezwykle korzystne, konkurencyjne ceny, które pozwolą Państwu zaoszczędzić i nie przepłacać. Nie popieramy naciągania klientów na dodatkowe koszta. Cenimy sobie także różnorodność i z pewnością w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy również otwarci na propozycje. Zapraszamy już dziś!

logo

Masz pytania? Skorzystaj z formularzy